Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Sprzedaż oprogramowania

  arrow-right

  Świadczymy usługę sprzedaży oprogramowania Symfonia, Reset2, Microsoft oraz G-Data. Znamy je doskonale, więc bez problemu dobierzemy odpowiednie dla Ciebie. Nasz Dział Handlowy z przyjemnością przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu.


  Subskrypcja czy licencja?

  To pytanie zadaje sobie wielu kupujących, nie mogąc się zdecydować na właściwy wariant. Wyjaśnimy krótko na czym polegają oba te rozwiązania. Subskrypcja to wynajem oprogramowania, czyli czasowe prawo do jego użytkowania. Cechuje ją niski koszt zakupu, co jest bardzo istotne z perspektywy nowego biznesu, gdzie występuje wiele różnych wydatków do poniesienia. Licencja to zakup bezterminowy. Kupujemy program w konkretnej wersji i mamy prawo z niego korzystać jak długo zechcemy. Licencja jest jednak rozwiązaniem o wiele droższym, ale za to nie wymaga regularnych opłat utrzymaniowych. Warto wiedzieć, że oba warianty mają również inne plusy, ale też mają inne minusy.

  Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i Twojej firmie. Powiemy Ci jaki wariant wybrać i dlaczego jest dla Ciebie bardziej korzystny. Zadzwoń, napisz lub przyjedź. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00