fbpx Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  arrow-right

  Nie sztuką jest kupić oprogramowanie. Sprzedawców i systemów ERP jest wiele, są różnej jakości i różnie podchodzą do sprzedaży. Niewielu jednak potrafi zaopiekować się Klientem, zbadać potrzeby i uczciwie doradzić co powinien zakupić. To sztuka wymagająca doświadczenia, a doświadczony doradca to rzadkość. Dobrze trafiłeś, nasi doradcy pomogą Ci w doborze oprogramowania.


  Na czym polega doradztwo?

  Dobór odpowiedniego oprogramowania w firmie to jeden z kluczowych procesów, który nie tylko powinno się przeprowadzać z Klientem, ale wręcz jest to obowiązkowe.

  Dlaczego? Trochę generalizując, Klient bez takiej analizy na pewno straci czas i pieniądze. Źle dobrane oprogramowanie, to niewłaściwe wdrożenie, a to znowu zmarnowane pieniądze.

  Co więcej? Bardzo często Klient kupuje wszystkie programy z oferty w jednym czasie mimo, że wdrożenie całości to proces wieloetapowy. Często wdrożenie danego programu wymaga działania innego. Kupienie zatem całości w jednym czasie, zwłaszcza subskrypcji, która jest ograniczona czasowo, powoduje straty finansowe.

  Warto też dodać, że rzetelna analiza potrzeb może wskazać, że nasz Klient ma do kupienia mniej oprogramowania niż to wynikało na początku rozmów, a to kolejne oszczędności.

  question-mark

  Czy wiesz, że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na dodatkowe rozwiązania, które spersonalizują Twój system dokładnie pod Twoje potrzeby?

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00