fbpx Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Eksperci rynku ERP/CRM kolejny raz doceniają rozwiązania Symfonii.

  Symfonia Obieg Dokumentów ponownie zdobyła pierwsze miejsce w kategorii najlepszego ERP/CRM w 12. edycji konkursu Best in Cloud 2024 . Ta platforma łączy funkcjonalności ECM i ERP z systemem pracy grupowej, umożliwiając tworzenie centralnej, w pełni bezpiecznej bazy umów, faktur, korespondencji i innych dokumentów. Funkcje OCR pozwalają na łatwe dodawanie faktur także z maili. Usystematyzowanie ścieżek obiegu i akceptacji dokumentów usprawnia i automatyzuje ten aspekt działalności firm. Efektem jest bezpieczne, zawsze dostępne i bardzo efektywne archiwum dokumentów.

  SOD jest w pełni gotowy na obsługę faktur ustrukturyzowanych w Krajowym Systemie eFaktur KSeF i zintegrowany z programem Symfonia księgowość i finanse.
  Doceniony został również program księgowy Symfonia eBiuro, który zdobył nagrodę w kategorii najlepszego produktu zintegrowanej komunikacji. Rozwiązanie chmurowe dedykowane przede wszystkim biurom rachunkowym łączy zarządzanie uproszczoną księgowością, kadrami i płacami z aplikacją mobilną z modułem do komunikacji z klientami. Symfonia eBiuro jest skalowalna dla potrzeb mikro, małych i średnich firm.

  Symfonia best in cloud

  Positiv jako jeden z czołowych partnerów Symfonii bierze aktywny udział w rozwoju oprogramowania Symfonii wsłuchując się w potrzeby klientów i przekazując zdobyte informacje bezpośrednio jej twórcom. Jesteśmy dumni z tego, że od 20 lat jesteśmy związani z firmą, której rozwiązania zdobywają uznanie w oczach klientów i ekspertów.

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00