fbpx Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Symfonia 2013.1 już w sprzedaży


  Najnowsza wersja Systemu Symfonia, wiodącego na rynku rozwiązania do zarządzania małą i średnią firmą, jest już dostępna w sieci sprzedaży Sage.

  W Symfonii 2013 wprowadzono kompletną i zintegrowaną obsługę przelewów elektronicznych. Bezpośrednio z programu z linii Symfonia można złożyć elektroniczne polecenie przelewu do banku, programy zaimportują i automatycznie rozksięgują wyciąg bankowy oraz zaktualizują stan rozrachunków z kontrahentami bazując na obrotach na rachunku bankowym. Synchronizacja operacji bankowych i ich statusów pomiędzy poszczególnymi programami Systemu Symfonia daje pewność pracy na aktualnych danych. Dzięki temu e-przelewy znacznie podnoszą komfort pracy, upraszczają obsługę przelewów bankowych i ułatwiają kontrolę przepływów pieniężnych w firmie.

  W Symfonii 2013 znacznie poprawiona została ergonomia poprzez wprowadzenie w aplikacjach pakietów udoskonaleń, a w każdym programie zostały także wprowadzone zmiany funkcjonalne. Do najważniejszych należą m.in.:

  • elastyczne szablony numeracji dokumentów i pakiet udoskonaleń w bieżącej pracy z dokumentami w Finansach i Księgowości
  • kompleksowa i zautomatyzowana obsługa dotacji na środki trwałe
  • automatyczne przypominanie o zdarzeniach eksploatacyjnych na podstawie terminarza
  • kompleksowa i zautomatyzowana obsługa umów cywilno-prawnych w Kadrach i Płacach
  • informacja o pracownikach z wynagrodzeniem niższym od minimalnego
  • ułatwienia w przygotowaniu dodatkowych sprawozdań m.in.: do wniosków kredytowych, dotacji unijnych, dotacji celowych – dla firm, prowadzących księgowość uproszczoną

  Źródło: www.sage.com.pl

   

  Chcesz wiedzieć więcej o tej wersji Symfonii? Zadzwoń: 61 653 11 66.

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00