fbpx Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Sage Symfonia Start 2016

  Z przyjemnością informujemy, że od 03.11 dostępne są najnowsze wersje programów Sage Symfonia Start dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Jeżeli korzystasz z programów Sage Symfonia Start zakupionych w subskrypcji lub posiadasz wykupioną usługę abonamentową (Symfopakiet lub Sage Gwarancja) – masz prawo zaktualizować swój program za darmo. Aktualizacja modułu e-Dokumenty jest darmowa dla wszystkich Klientów, którzy posiadają pakiet e-Box.

  1. Faktura 2016

  Program został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Pozwala szybko realizować transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Umożliwia wybór różnych form zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi.


  2. Handel 2016

  Program Handel w wersji 2016 został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest przez pracowników uprawnionych do wystawiania prostych dokumentów fiskalnych oraz do ich rozliczania jednocześnie różnymi formami zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi. Część czynności kasjerów jest autoryzowana przez pracowników z wyższymi uprawnieniami. Wyznaczeni pracownicy przeprowadzają operacje ustalania stanu kasy i generują raporty rozliczające kasjerów. Sprzedaż detaliczna charakteryzuje się różnymi niestandardowymi promocjami, kierowanymi do konsumenta detalicznego.

  3. e-Dokumenty (wchodzące w skład pakietu e-Box)

  Zmieniony został sposób dodawania podpisów oraz pieczęci w przypadku, kiedy ich dane umieszczone są na karcie. Dotychczasowa opcja z karty zastąpiona została istniejącą już opcją z magazynu certyfikatów.

   

  Źródło: www.sage.com.pl

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00