Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Sage Symfonia 2016

  W ostatnich dniach informowaliśmy o nowych wersjach systemu Sage Symfonia Start – oprócz niego ukazały się również kolejne pełne wersje poszczególnych modułów systemu Sage Symfonia (dawniej Premium). Dostępne są najnowsze aktualizacje dla firm rozliczających się pełną księgowością:

  1. Kadry i Płace 2016
   
  Rozliczenia umów cywilnoprawnych zabezpieczone zostały przed zmianą naliczeń elementów płacowych liczonych narastająco w ramach miesiąca. Zrealizowane rozliczenia będą blokowane przed automatycznym przeliczeniem mogącym wystąpić, jeśli rozliczenia nie są realizowane chronologicznie. Umożliwione zostało też regulowanie szerokości kolumn danych kadrowych. Domyślne ustawienia dostosowane są teraz do długości nazw w nagłówkach kolumn.

   

  2. Handel Sprzedaż (dawniej Faktura) 2016

  Program został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Pozwala szybko realizować transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Umożliwia wybór różnych form zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi.
     
   

  3. Handel (Sprzedaż i Magazyn) 2016

  Program Handel Sprzedaż i Magazyn w wersji 2016 został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest przez pracowników uprawnionych do wystawiania prostych dokumentów fiskalnych oraz do ich rozliczania jednocześnie różnymi formami zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi. Część czynności kasjerów jest autoryzowana przez pracowników z wyższymi uprawnieniami. Wyznaczeni pracownicy przeprowadzają operacje ustalania stanu kasy i generują raporty rozliczające kasjerów. Sprzedaż detaliczna charakteryzuje się różnymi niestandardowymi promocjami kierowanymi do konsumenta detalicznego.

   
   4. e-Dokumenty (wchodzące w skład pakietu e-Box)

  Zmieniony został sposób dodawania podpisów oraz pieczęci w przypadku kiedy ich dane umieszczone są na karcie. Dotychczasowa opcja z karty zastąpiona została istniejącą już opcją z magazynu certyfikatów.

  Źródło: www.sage.com.pl

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00