Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Nowa oferta Sage Symfonia 2016

  Informujemy, że dostępna jest już nowa, elastyczna oferta oprogramowania Sage Symfonia 2016, dzięki której w łatwy sposób dopasujesz nasze produkty do potrzeb Twojej firmy.

  1. Biura Rachunkowe:

  Nowością kierowaną dla biur rachunkowych jest pojawienie się nowego pakietu – Sage Symfonia Pakiet Standard Plus. Od dzisiaj biura rachunkowe mogą również kupować pojedyncze moduły w zależności od swoich potrzeb.

  Już 15 października dostępna będzie nowa usługa – Sage Drive, która służy do bezpośredniej, elektronicznej wymiany informacji i dokumentów pomiędzy systemami handlowymi Sage Symfonia a finansowo-księgowymi Sage Symfonia w biurze rachunkowym.

  2. Przedsiębiorcy:

  Ciesz się nowymi programami: Sage Symfonia Start Mała Księgowość, Sage Symfonia Start Faktura oraz Sage Symfonia Start Handel, jeżeli rozliczasz się uproszczoną księgowością. Dla przedsiębiorców pełnej księgowości przygotowaliśmy Sage Symfonia Środki Trwałe, Sage Symfonia Kadry i Płace z nowymi ilościami pozycji na listach płac, Sage Symfonia Finanse i Księgowość oraz Sage Symfonia Handel, do którego pojawiły się nowe rozszerzenia:

  • Detal – którego zadaniem jest usprawnienie obsługi sprzedaży detalicznej (dostępny od 15.10.2015 r.);
  • e-Handel – który jest przeznaczony do obsługi aukcji internetowych na portalu Allegro (dostępny od 30.10.2015 r.).

  W nowej ofercie dajemy Ci również możliwość zakupu specjalnie dobranych pakietów dla firm w atrakcyjnych, niższych cenach.

  Jednocześnie informujemy, że zmianie uległy zapisy w Regulaminach usług świadczonych przez Sage. Modyfikacji uległo rozwinięcie punktu mówiącego o możliwych zmianach Regulaminu oraz Cennika usług. Nowa treść brzmi: „Sage zastrzega sobie prawo do zmiany Cennika usług o wskaźnik inflacji bez informowania o tej zmianie Użytkowników. Zmiana może nastąpić raz w roku o roczny wskaźnik inflacji opublikowany przez Główny Urząd Statystyczny znajdujący się na stronie www.stat.gov.pl/gus/, przy czym nie mniej niż o 2%. Zmiana cen cennikowych obowiązuje od dnia opublikowania wskaźnika przez GUS”. Nowy Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 listopada 2015 roku.

  Nowe wersje Regulaminów Gwarancji są dostępne tutaj.

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00