Skip to main content
X

  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższy formularz, nasz konsultant skontaktuje się niebawem


  Certyfikat Innowacyjności dla Forte 2012

  System Zarządzania Forte 2012 otrzymał Certyfikat Innowacyjności technologicznej, produktowej i organizacyjnej od Instytutu Maszyn Matematycznych.

  System Zarządzania Forte został wyposażony w nową, w stosunku do poprzednich wersji, funkcjonalność: przechowywanie, zarządzanie i użytkowanie dokumentów będących w obiegu przedsiębiorstwa, w tym także dokumentów elektronicznych. Repozytorium Dokumentów, jeden z modułów bazowych systemu, „… zapewnia kompleksowe wsparcie Użytkownika w obrocie fakturami elektronicznymi, zgodnie z wymogami Ministra Finansów z dn. 17.12.2010…”. Stanowi jedno wiarygodne źródło wiedzy i zarazem archiwum, w którym zapisywanie są zarówno dokumenty papierowe, jak i elektroniczne. Współpracujące z Repozytorium Dokumentów moduły e-Faktury i e-Dokumenty zapewniają kompleksowe wsparcie Użytkownika w obrocie dokumentami w formie elektronicznej.

  System Zarządzania Forte 2012 został zaprojektowany i wykonany przy użyciu najnowszych technologii. Modułowa struktura systemu pozwala na jego rozbudowę o nowe elementy, co umożliwia bezproblemowe dodawanie nowych modułów.

  Zgodnie z wydaną opinią: „Wprowadzenie w firmie lub jednostce budżetowej Systemu Zarządzania Forte 2012 może być traktowane również jako innowacja organizacyjna. System ten znacząco ulepsza uprzednio dostępne rozwiązania w tej dziedzinie oraz umożliwia zastosowanie w przedsiębiorstwach nowych metod organizacji działalności biznesowej, w szczególności migracji na dokumenty elektroniczne.”

   

  Zobacz certyfikat Innowacyjności dla Systemu Zarządzania Forte 2012

   

  Źródło: www.sage.com.pl

  Nasi klienci

  Zróbmy razem coś wielkiego

   * pola obowiązkowe   Oddzwonimy
   w 3 minuty!

   Zostaw swój numer telefonu.
   Oddzwonimy w 3 minuty**

    * pole obowiązkowe
    ** w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00